Bydgoszcz Chełmno Elbląg Gdańsk
Gdynia Katowice Kielce Kraków
Łódź Łowicz Lublin Olsztyn
Piastów Poznań Pulawy Radom
Rumia Rzeszów Słupsk Szczecin
Szczytno Tarnów Tczew Toruń
Warszawa Wrocław Wronki

Poznaj nasz zespółGdańsk

tel: +48 728 879 733
e-mail: gdansk@mojdietetyk.pl
Monika_Turniak_Gdańsk2

mgr inż. Monika Turniak

Absolwentka Wydziału Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie; specjalizacja w zakresie Żywienia Człowieka.

Od 2006 roku pomagam pacjentom jako dietetyk, a moją misją jest nauka zdrowego odżywiania. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam oczekiwania i potrzeby drugiego człowieka. Poprzez bogate doświadczenie zawodowe wypracowuję – zarówno z dorosłymi jak i dziećmi – indywidualne sposoby odżywiania. W wyniku czego układane przeze mnie jadłospisy jednocześnie spełniają zalecenia dietetyczne oraz odpowiadają na oczekiwania i gusty żywieniowe. Lepsze samopoczucie moich Pacjentów stanowi dla mnie źródło ogromniej satysfakcji. Często eksperymentuję w kuchni, w wolnym czasie spaceruję i jeżdżę na rolkach.

Monika Turniak - ZnanyLekarz.pl
tel: +48 531 290 119
e-mail: gdansk@mojdietetyk.pl
Natalia Bobrowik2

Dietetyk Natalia Bobowik

Absolwentka Dietetyki na Wydziale Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jedzenie jest w moim życiu dużą przyjemnością, a zdrowie odżywianie i gotowanie moją pasją. Często eksperymentuję z daniami wegańskimi i wegetariańskimi. Cieszę się, że mogę pomagać ludziom czerpać satysfakcję ze zmian swoich nawyków żywieniowych na lepsze. Uśmiech i zadowolenie klienta jest dla mnie największą motywacją. W mojej pracy stawiam na układanie jadłospisu dostosowanego do trybu życia klienta, uwzględniając jego preferencje smakowe.
Natalia Bobowik - ZnanyLekarz.pl


Zobacz resztę naszego zespołu
Nowość! Kuracja Online

Napisz do nas!

Umów się na wizytę